NATUREL 230 REÇİNE BAZLI ENJEKSİYON MALZEMESİ

NATUREL 230
REÇİNE BAZLI ENJEKSİYON MALZEMESİ

Reçine Bazlı (Poliüretan Olarak Bilinen) Enjeksiyon İle Su Yalıtım Uygulaması

Poliüretan Enjeksiyon malzememiz ile ters alanlardan gelen suyun, beton içerisindeki boşluklara ve kılcal çatlakllara enjeksiyonla doldurularak su sızıntılarının önüne geçilmesidir.
Poliüretan enjeksiyon kullanım alanları,temel,perde otopark ve çatı döşemesinde , baraj,köprü ayakları, tüneller, bodrum katlar, asansör kovaları vb. alanlarda kullanılır. Bu sayede pozitif yönden su yalıtım yapılması mümkün olmayan yüzeylerde, çözüme ulaşmayı sağlar.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ VE AVANTAJLARI

Her türlü hava şartında hızlı ve kolay bir su yalıtım uygulamasıdır
Yüksek barlı makine sayesinde tüm çatlaklara nüfus eder
Çift bileşenli bir ürünümüzdür
Su ile temas halinde ve temas etmedende her iki halde minumum 25- 30 kat genleşir
Esnek yapısı ile çatlak içerisinde ilerler ve diğer ürünlerde olmayan yapışma özelliği ile, tüm kılcal çatlaklara yapışır.
Ürünümüz kokusuzdur, solvent içermez ,kapalı alanlarda uygulamada sağlığa zararlı bir sonuç doğurmaz.

Soğuk Derz Uygulaması

Bina inşaatı yapılırken temelden başlayarak perde ve diğer alanlarda değişik ısı ve zamanlarda dökülen beton birleşim noktalarında soğuk derzler oluşur. Ayrıca binadaki hareketlilikten ve soğuk derz alanlarında, oluşan çatlaklardan su girişi olmaktadır
Uygulama yapılabilmesi için, soğuk derz alanının ve diğer çatlakların üzerinedeki sıva ve benzeri kaplamaların kaldırılması gerekir.
Soğuk derz çatlaklarına 45 derecelik açılar ile ortalama 15-50 cm arasında delikle açılarak, enjeksiyon dübellerin montajı sağlanacaktır.
Yüksek basınçlı makinalar ile enjeksiyon malzemesi dübellerden gönderilerek, beton içerisinde kalan boşluk ve çaltlakların doldurulması sağlanacaktır.

ÜRÜN ,UYGULAMA ,FİYATLANDIRMA

Doğal reçine bazlı Natural 230 ürünümüzle, , çatlak ve boşluklara enjeksiyonu sonucunda min.25- 30 kat genleşerek su akışını durduran iki bileşenli, esnek reçine bazlı enjeksiyon malzememizle su yalıtım uygulaması yapılacaktır. Çatlak üzerine açılacak ve ortalama 15-50 cm deliklere enjeksiyon dübelleri yerleştirilecektir. Bu dübellerden yüksek basınçlı makine ile natural 230 enjeksiyon edilerek uygulama sağlanacaktır.. Uygulama yerinde kullanılan ürünümüz kg üzerinden fiyatlandırılacaktır.