NATUREL 220 ÇİFT BİLEŞENLİ YAPIŞTIRICILAR

NATUREL 220
ÇİFT BİLEŞENLİ YAPIŞTIRICILAR

ÜRÜN TANIMI

Reçine esaslı ,iki bileşenli solvent içermeyen çok maksatlı yapıştırıcıdır. Her türlü materyalin zemin kaplama sistemlerinde yapıştırıcı olarak kullanılır.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ VE AVANTAJLARI

Rutubete ,suya ve kimyasallara dayanıklı ve tiksotropik özelliği olan kuvvetli bir yapıştırıcıdır. Solvent ihtiva etmediğinden yanma özelliği kesinlikle yoktur. Aşınmaya mukavemetli, suya, rutubete, darbeye, asit-alkalilere, deniz suyu ve çoğu kimyasal ve korozif malzemelere karşı dayanıklıdır. Sertleşme sonrasında gayet sağlam bir tabaka meydana getirir. Uygulandığı yüzeye aderansı yüksek bir yapıştırıcıdır. Gün ışığı ve sudan etkilenmemesinden dolayı yapışma özelliği uzun yıllar sürer. Kimyasallara, darbelere ve sürtünmeye dayanıklı, sıvı sızdırmayan anti bakteriyel yapıştırıcıdır.

HAZIRLANIŞI

A Bileşeni 3-5 dakika karıştırılır. B bileşeni eklenir. Elektrikli karıştırıcı ile 3-5 dakika homojen oluncaya kadar karıştırılır.

UYGULAMA

Kauçuk kaplamalarının, seramik-granitlerin yüzeylere yapıştırılmasında:, kauçuk kaplamalarının ve kauçuk halıların oyun ve diğer zemine ve duvarlara yapıştırılmasında kullanılan güçlü bir yapıştırıcıdır. Her cins kauçuğun ve parkenin yapıştırılmasında kullanılır. Beyaz eşya sektöründe üst tablo imalatında, plastik aksamların yapıştırılmasında, çok maksatlı olarak değişik sektörlerde kullanılmaktadır. Beton taş, ahşap, metal, atermit gibi her türlü yüzeye tatbik edilir.

KULLANIM ALANLARI

Otomotiv yedek parçaları askılama sistemleri bağlantı elemanlarında spor aletlerinin kaplanmasında yüzme havuzu çocuk oyun alanlarında çocuk parklarının zeminlerinde ayakkabı sanayine tersaneler de gemi ve yat sektöründe, her nevi ağaç yapışma işleri, taş ve mermerlerin yüzeylere yapıştırılmasında, alüminyum ve çeşitli metallerin yapıştırılmasında vb. alanlarda.

DEPOLAMA, RAF ÖMRÜ VE AMBALAJ

Açılmamış orijinal ambalajında serin ve kuru ortamda dondan korunarak depolanmalıdır. Üretim tarihinden itibaren açılmamış orijinal ambalajında 1 yıldır.

TEKNİK BİLGİ

Renk : Krem, beyaz, gri(tercihe göre)
Görünüm : Likit
Uygulama süresi : Hava sıcaklığına göre 20-30 dakika
Kürleşme : 20-30 dakika
Çevreye uyum : Çevreye olumsuz etkisi yoktur. Solvent içermez.
UV Dayanımı : Dayanıklıdır
Bileşen Karşım Oranı : A : %82,5 B : %17,5