NATUREL 210 ÇİFT KOMPENANTLI UV DAYANIMLI BOYALAR

NATUREL 210
ÇİFT KOMPENANTLI UV DAYANIMLI BOYALAR

ÜRÜN TANIMI

Reçine esaslı, iki bileşenli solvent içermeyen boyadır.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ VE AVANTAJLARI

Yapışma özelliği mükemmel ve renk değişimine uğramaz yüksek esnekliğe sahip ve mükemmel aşınma direnci olan, yüksek basınç mukavemetine sahip ve esnektir. Alkalilere ve aside dayanıklıdır. UV ışınlarına, Solvent içermediğinden güvenle kullanılabilir. sağlığa ve çevreye hiçbir zararı yoktur.Hazırlanması kolaydır ve kolay uygulanır.(fırça, rulo, ) uzun ömürlüdür.

HAZIRLANIŞI

A Bileşeni 3-5 dakika karıştırılır. B bileşeni eklenir. Elektrikli karıştırıcı ile 3-5 dakika homojen oluncaya kadar karıştırılır.

UYGULAMA

Uygulama yapılacak alan kir, toz, pas vb. temizlendikten sonra Beton prizini almış ve tamamen kurumuş olmalıdır. Fırça, rulo, uygulama yapılabilir.

KULLANIM ALANLARI

Kullanıldığı beton ve metal yüzeyleri atmosferik ve kimyasal etkilerden korumak amacıyla rafineler petrokimya ve diğer sanayi kuruluşlarında liman ve tersanelerde yakıt depolarında atık su tesislerinde depolama tankları gıda sanayinde hastane ve ilaç sanayinde otomotiv endüstrisi ve zemin tozumasının üretimi etkilediği sanayi tesislerinde zemin ve duvar kaplaması olarak kullanılır. Deniz üstü platform imalat ve montaj sanayi

DEPOLAMA, RAF ÖMRÜ VE AMBALAJ

Açılmamış orijinal ambalajında serin ve kuru ortamda depolanmalıdır. Üretim tarihinden itibaren açılmamış orijinal ambalajında 1 yıldır.

TEKNİK BİLGİ

Renk : Krem, beyaz, mavi, gri (tercihe göre)
Görünüm : Likit
Kürleşme : Hava sıcaklığına göre 20-30 dakika
Kuruma : 3 saat - (tam kuruma 48 saat)
UV Dayanımı : Dayanıklıdır
Bileşen Karşım Oranı : A : %82,5 B : %17,5