NATUREL 200 ZEMİN KAPLAMA MALZEMESİ (SELF LEVELLING)

NATUREL 200
ZEMİN KAPLAMA MALZEMESİ (SELF LEVELLING)

ÜRÜN TANIMI

Reçine esaslı, iki bileşenli solvent içermeyen kaydırmaz esnek, kendinden yayılma özelliğine sahip zemin kaplama malzemesidir.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ VE AVANTAJLARI

Korozyondan korur. Alkalilere ve asitlere dayanıklıdır. Mantar ve bakterilerden etkilenmez. UV ışınlarından etkilenmediği için güneş ışınlarına dayanıklıdır. Uygulandığı yüzeye göre aderansı yüksek olup yaşlanmaya dirençlidir. Su, asitli su, ve tuz solüsyonlarına, gres yağı ve petrole karşı dayanıklı aynı zamanda geçirimsizdir. Kolay temizlenebilir. -45 / +180 °C aşırı sıcak ve soğuktan etkilenmez Solvent içermediğinden güvenle kullanılabilir. Zemine astar uygulandıktan sonra, 6 sat sonra(tavsiye edilen süre 24 saattir) zemin serleştiğinden emin olduktan sonra zemin kaplama uygulamasına geçilmelidir.

HAZIRLANIŞI

A Bileşeni 3-5 dakika karıştırılır. B bileşeni eklenir. Elektrikli karıştırıcı ile 3-5 dakika homojen oluncaya kadar karıştırılır.

UYGULAMA

Uygulama yapılacak alan kir, toz, pas vb. temizlendikten sonra Beton prizini almış ve tamamen kurumuş olmalıdır. Fırça, rulo, çek pas veya malayla uygulama yapılabilir. Uygulama süresi, hava sıcaklığına göre 20-30 dakikadır.

KULLANIM ALANLARI

Fabrikalarda, depolarda, garajlarda, kimyasal/mekanik direnç istenen beton zeminlerde, yüksek aşınma direnci ve dayanımı istenen zeminlerde

DEPOLAMA, RAF ÖMRÜ VE AMBALAJ

Açılmamış orijinal ambalajında serin ve kuru ortamda depolanmalıdır. Üretim tarihinden itibaren açılmamış orijinal ambalajında 1 yıldır.

TEKNİK BİLGİ

Renk : Krem, mavi, gri (tercihe göre)
Görünüm : Likit
Kürleşme : Hava sıcaklığına göre 20-30 dakika
Kuruma : 3 saat - tam kuruma 48 saat
Sarfiyat : 1kg/m2 asgari
Fiziksel-Kimyasal Dayanıklılık : Uygulamadan 7 gün sonra başlar
UV Dayanımı : Dayanıklıdır
Uygulama kalınlığı : minimum 2,5 mm
Viskozitesi (25 C) : 4500-5500 Mpa
Yangına Dayanım : D s1 d0
Bağlayıcı madde : ReçineA

ZEMİN BOYAMA UYGULAMASI

CPT FABRİKASI ZEMİN KAPLAMA UYGULAMASI

DERBY FABRİKASI ZEMİN KAPLAMA UYĞULAMALARI

FORD VOLVO SERVİS ZEMİN KAPLAMA UYGULAMASI