NATUREL 195 SU İZOLASYON ÜRÜNÜ

NATUREL 195
SU İZOLASYON ÜRÜNÜ

ÜRÜN TANIMI

Reçine esaslı, iki bileşenli solvent içermeyen su izolasyon ürünüdür. Beton, ahşap, metal, cam yüzeyde dahi her türlü materyale tutma özelliği olan ürünümüz sürülen yüzeyin gözeneklerini doldurur ve malzeme ile yüzeyin mükemmel bir şekilde yapışmasına imkan sağlar. Alttan gelecek nemi engelleyerek, üzerine gelecek kaplama malzemesinin yüzeye daha iyi tutunmasına imkan sağlar.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ VE AVANTAJLARI

Korozyondan korur, yüksek basınç mukavemetine sahip ve esnektir. Alkalilere, aside ve UV ışınlarına dayanıklıdır. -45 +180 aşırı sıcak ve soğuktan etkilenmez. Solvent içermediğinden güvenle kullanılabilir. Sağlığa ve çevreye kimyasal içermediğinden hiçbir zararı yoktur. Hazırlanması kolaydır, kolay uygulanır (fırça, rulo, mala) olması ve kendinden tesfiye ( self levelling) olma özelliğiyle uygulamanın kaderi , uygulamacının ustalığına ve özen göstermesine bağlı değildir. Uzun ömürlüdür.

HAZIRLANIŞI

A Bileşeni 3-5 dakika karıştırılır. B bileşeni eklenir. Elektrikli karıştırıcı ile 3-5 dakika homojen oluncaya kadar karıştırılır.

UYGULAMA

Uygulama yapılacak alan kir, toz, pas vb. temizlendikten sonra beton prizini almış ve tamamen kurumuş olmalıdır. Fırça, rulo, çek pas veya malayla uygulama yapılabilir. Uygulama süresi: hava sıcaklığına göre 20-30 dakikadır.

KULLANIM ALANLARI

Su depolarının izolasyonu, çatı ,balkon ve teraslarda, perde beton izolasyonunda, fayans altı ,üstü su izolasyonunda, beton yapıları su izolasyonu ve korumasında, otopark üstü yalıtım ve korumasında, zeytin salamura tesislerinde binaların kuzey dış cephelerinde, temel bodrum bohçalama ve köşe parapet ve giderlerin izolasyonu, banyo ıslak hacim alanları, beton, çinko ve pre-cast baca ve derelerde, havuz izolasyonunda, teras, balkon ve çatılarda

DEPOLAMA, RAF ÖMRÜ VE AMBALAJ

Açılmamış orijinal ambalajında serin ve kuru ortamda korunarak depolanmalıdır. Üretim tarihinden itibaren açılmamış ambalajında 1 yıldır. 5 KG-10KG--20KG Ambalajlarda

TEKNİK BİLGİ

Renk : krem, gri , mavi
Görünüm : Likit
Kürleşme : Hava sıcaklığına göre 20-30 dakika
Kuruma : 3 saat (tam kuruma 48 saat)
Fiziksel-Kimyasal Dayanıklılık : 7 gün sonra başlar
UV Dayanımı : Dayanıklıdır
Yangına Dayanım : D s1 d0
Sarfiyat : 1kg/m2 asgari-1kg/2m2 azami
Bileşen Karşım Oranı : A : %82,5 B : %17,5

ASONSÖR BOŞLUGU NEGATİF SU İZOLASYON UYGULAMASI

OTOPARK ÜZERİ YEŞİLLENDİRME ÖNCESİ SU İZOLASYON

BODRUM ZEMİN VE PERDE BETON NEGATİF SU İZOLASYON UYGULAMASI

 

TEMEL GRO BETON ÜZERİ İZOLASYON

TERAS İZOLASYONU

ÇATI BETON ÜZERİ İZOLASYON