Kurumsal

Biz Kimiz

NATUREL İZOLASYON VE KİMYA SAN.TİC.A.Ş, sektörde uzun yıllar tecrübesi olan profesyonellerin birlikteliği ile 2017 yılında kurulmuştur. Sektördeki eksiklikleri çok iyi bir şekilde analiz etmiş, müşteri beklentilerine daha hızlı cevap vermek için yapılanmıştır.

Türkiye’de izolasyon, yapıştırıcı ve zemin kaplama alanında üretim yapan öncü firmalardan birisi olmak ana hedefimizdir. Başarılı ARGE çalışmaları ile İstanbul’da kurduğu üretim tesisinde üretime başlamıştır. Türkiye’de izolasyon, yapıştırıcı, zemin kaplama ve enjeksiyon filtre tutkalı malzemeleri üretimi ile sektöre giriş yapmıştır. Devam eden ARGE çalışmaları ile sürekli yeni ürün çeşitliğini arttırarak ülkemize kazandırmaya çalışan bir NATUREL İZOLASYON KİMYA AİLESİYLE tanışmaya hazır olun. Sektöründe lider olmayı amaçlayan NATUREL İZOLASYON KİMYA çalışmalarını sürekli yenilemektedir. Dünyanın birçok ülkesinde kullanılan izolasyon ve yapıştırıcı malzemelerini araştırarak Türkiye’de içinde solvent içermeyen izolasyon ve yapıştırıcı zemin kaplama ürünlerini üreterek, kullanıcı ve çevreye duyarlı olmayı hedef haline getirmiştir. Üretimimiz, uzman personellerimiz tarafından NATUREL İZOLASYON KİMYA laboratuvarlarında testlere tabi tutularak yapılmaktadır. Ürünlerin kalite ve kontrolleri yine uzman ekipler tarafından eksiksiz ve kusursuz olarak gerçekleştirilmektedir. NATUREL İZOLASYON KİMYA’DA üretilen yapıştırıcılar, izolasyon ve zemin kaplama malzemeleri, yüksek kaliteli hammadde ve donanıma sahip ekipmanlarla Türkiye ve dünya pazarına sunulmakta, yeni yatırım planları ile başarıların ve beklentilerin de ötesine geçmek hedeflenmektedir.


Tarihçemiz

NATUREL İZOLASYON VE KİMYA SAN.TİC.A.Ş, sektörde uzun yıllar tecrübesi olan profesyonellerin birlikteliği ile 2017 yılında kurulmuştur.


Misyonumuz

En doğru yalıtım projelerini sunmayı ve satış sonrası hizmetlerde de müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmek. Sektörün yeniliklerini yakından takip ederik, tüm yeniliklerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak.

Vizyonumuz

Sektörde kaliteli hizmet anlayışıyla ve çalışkan bir ekip ruhuyla hareket etmek. Müşterilerini kendisine çeken bir kuruluş olarak, alışveriş içerisinde olduğu herkesin olumlu referansını kazanmak.


Künye

Abdullah Sorhun - Kurucu

RESİM


İş Ortaklarımız